Ι.Π. ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ  11-11-2022        Site:     www.epsaitol.gr              mail:   [email protected]

ΑΡΙΘ.ΠΡΩΤ.:   933                                    Τηλ.:    26310-28884                   FAX:     26310-25333

ΠΡΟΣ: Τα ποδοσφαιρικά σωματεία της δυνάμεώς μας

                                                                                                                 ΕΔΡΑ ΤΟΥΣ

                                                  Κύριε Πρόεδρε,

Σας γνωρίζουμε το πρόγραμμα αγώνων από  19 έως  20/11/2022.

                                                  ΣΑΒΒΑΤΟ  19-11-2022  ΩΡΑ  11:00 (Κ-16)

ΛΥΓΙΑΣ                                    ΑΟ ΛΥΓΙΑΣ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ

ΕΛΠΙΔΩΝ                                ΕΛΠΙΔΕΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 1 – ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΘΕΡΜΟΥ

                                                  ΣΑΒΒΑΤΟ  19-11-2022  ΩΡΑ  15:00

ΛΕΩΝ. ΖΑΧΑΡΑΚΗ                ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΟΚΙΜΙΟΥ – ΑΜΒΡΑΚΙΚΟΣ ΛΟΥΤΡΟΥ

ΕΥΗΝΟΧΩΡΙΟΥ                     ΑΕ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ – ΑΡΗΣ ΑΙΤΩΛΙΚΟΥ

ΚΑΤΟΧΗΣ                                ΟΜΗΡΟΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ – ΕΝΩΣΗ ΑΟΚ ΤΡΙΚΑΡΔΟΣ

ΑΝΤΙΡΡΙΟΥ                             ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΝΤΙΡΡΙΟΥ – ΑΕ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

ΟΧΘΙΩΝ                                   ΑΡΗΣ ΛΕΠΕΝΟΥΣ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ

ΓΑΒΑΛΟΥΣ                             ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΓΑΒΑΛΟΥΣ – ΠΑΟ ΚΑΛΥΒΙΩΝ

ΑΓΙΟΥ ΚΩΝ/ΝΟΥ                  ΑΟ ΡΗΓΑΝΑ – ΑΕΚ ΑΓΙΟΥ ΚΩΝ/ΝΟΥ

                                                  ΚΥΡΙΑΚΗ  20-11-2022  ΩΡΑ  11:00 (Κ-16)

ΛΥΓΙΑΣ                                    ΝΑΥΠ. ΑΣΤΕΡΑΣ – ΝΕΟΙ ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ

                                                  ΚΥΡΙΑΚΗ  20-11-2022  ΩΡΑ  11:00

ΠΑΠΑΔΑΤΩΝ                         ΑΟ ΖΕΥΓΑΡΑΚΙΟΥ – ΑΡΑΚΥΝΘΟΣ ΜΑΤΑΡΑΓΚΑΣ

ΣΚΟΥΤΕΡΑΣ                           ΑΟ ΣΚΟΥΤΕΡΑΣ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΑΜΑΡΟΥΛΑΣ

ΣΤΑΝΟΥ                                  ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΣΤΑΝΟΥ – ΑΟ ΙΝΑΧΟΣ ΒΑΛΤΟΥ

                                                  ΚΥΡΙΑΚΗ  20-11-2022  ΩΡΑ  15:00

ΑΣΤΑΚΟΥ                                ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΣΤΑΚΟΥ – ΧΡ. ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΑΝΤΑΝΑΣΣΑΣ

ΛΥΓΙΑΣ                                    ΑΟ ΛΥΓΙΑΣ – ΑΕ ΠΑΛΑΙΟΠΑΝΑΓΙΑΣ

ΣΑΡΔΙΝΙΩΝ                             ΑΡΩΜΑ ΒΑΡΕΤΑΔΑΣ – ΔΟΞΑ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟΥ

ΕΜΠΕΣΣΟΥ                            ΙΔΟΜΕΝΕΑΣ ΕΜΠΕΣΣΟΥ – ΔΑΦΝΗ ΜΕΓ. ΧΩΡΑΣ

ΚΑΝΔΗΛΑΣ                             ΑΕ ΑΛΥΖΙΑΣ – ΑΟ  ΕΛΑΙΟΦΥΤΟΥ

ΓΑΒΡΟΛΙΜΝΗΣ                     ΑΟ ΧΑΛΚΕΙΑΣ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 2018

ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΟΥ ΘΥΕΛΛΑ ΠΑΡΑΒΟΛΑΣ – ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΓΡΑΜΜΑΤΙΚΟΥΣ

ΣΗΜΕΙΩΣΗ:                           Οι αγώνες ΑΧΕΛΩΟΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΡΙΓΑΝΗΣ (Γ’ κατηγορία) και ΝΕΟΣ ΑΜΦΙΛΟΧΟΣ – ΕΛΠΙΔΕΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 2 (Κ-16) δεν ορίζονται λόγω αναμονής απόφασης Γ.Γ.Α.

                 Ο ΠΡΟΕΔΡΟΣ                                                                                     Ο ΓΕΝ. ΓΡΑΜΜΑΤΕΑΣ

          ΠΑΝ. ΠΑΠΑΧΡΗΣΤΟΣ                                                                                 ΑΘΑΝ. ΛΑΥΡΑΝΟΣ