Ι.Π. ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ  28/03/2024      Site:     www.epsaitol.gr              mail:   [email protected]

ΑΡΙΘ.ΠΡΩΤ.:   314                                    Τηλ.:    26310-28884                   FAX:     26310-25333

ΠΡΟΣ: Τα ποδοσφαιρικά σωματεία της δυνάμεώς μας

                                                                                                                 ΕΔΡΑ ΤΟΥΣ

Σας γνωρίζουμε το πρόγραμμα αγώνων από  06/04/2024 έως  29/04/2024, το οποίο έχει την έγκριση της διοργανώτριας Αρχής (Ε.Π.Σ.ΑΙΤΩΛΟΑΚΑΡΝΑΝΙΑΣ).

                                                  ΣΑΒΒΑΤΟ  6-4-2024  ΩΡΑ  10:30 (Κ-16)

ΛΥΓΙΑΣ                                    ΝΑΥΠ. ΑΣΤΕΡΑΣ – ΑΟ ΛΥΓΙΑΣ

Θ.ΠΑΣΣΙΟΠΟΥΛΟΣ               ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ – ΝΕΟΙ ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ

                                                  ΣΑΒΒΑΤΟ  6-4-2014  ΩΡΑ  17:00  (Κ-12)

Θ.ΠΑΣΣΙΟΠΟΥΛΟΣ               ΑΕ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ – ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΣΤΑΚΟΥ

ΚΑΤΟΧΗΣ                                ΟΜΗΡΟΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ – ΝΕΟΣ ΑΜΦΙΛΟΧΟΣ

ΑΙΤΩΛΙΚΟΥ                            ΑΡΗΣ ΑΙΤΩΛΙΚΟΥ – ΕΝΩΣΗ ΑΟΚ ΤΡΙΚΑΡΔΟΣ

ΘΕΡΜΟΥ                                 ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΘΕΡΜΟΥ – ΕΛΠΙΔΕΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 4

                                                  ΚΥΡΙΑΚΗ  7-4-2024  ΩΡΑ  10:30  (Κ-16)

ΑΙΤΩΛΙΚΟΥ                            ΑΡΗΣ ΑΙΤΩΛΙΚΟΥ – ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΣΤΑΚΟΥ

                                                  ΚΥΡΙΑΚΗ  7-4-2024  ΩΡΑ  16:00 (Κ-12)

ΖΑΧΑΡΑΚΗ                              ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 2018 – ΑΟ ΛΥΓΙΑΣ 1

                                                  ΚΥΡΙΑΚΗ  7-4-2024  ΩΡΑ  16:30 (Κ-12)

ΤΣΑΜΗ                                    ΑΕ ΚΑΙΝΟΥΡΓΙΟΥ – ΕΛΠΙΔΕΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 1

                                                  ΚΥΡΙΑΚΗ  7-4-2024  ΩΡΑ  17:00  (Κ-16)

ΛΥΓΙΑΣ                                    ΝΑΥΠ. ΑΣΤΕΡΑΣ – ΟΜΗΡΟΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ

                                                  ΚΥΡΙΑΚΗ  7-4-2024  ΩΡΑ  18:00 (Κ-12)

ΕΛΠΙΔΩΝ                                ΕΛΠΙΔΕΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 2 – ΑΟ ΛΥΓΙΑΣ 2

                                                  ΚΥΡΙΑΚΗ  7-4-2024  ΩΡΑ  19:00 (Κ-12)

ΕΜΙΛΕΩΝ                               ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ – ΑΡΑΚΥΝΘΟΣ ΜΑΤΑΡΑΓΚΑΣ

                                                  ΚΥΡΙΑΗ  7-4-2024  ΩΡΑ  19:30 (Κ-12)

ΕΛΠΙΔΩΝ                                ΕΛΠΙΔΕΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 3 – ΑΟ ΡΗΓΑΝΑ

                                                  ΤΕΤΑΡΤΗ  10/4/2024  ΩΡΑ  15:30  (Κ-16)

ΡΗΓΑΝΑ                                  ΕΛΠΙΔΕΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 1 – ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ

————————————————

                                                  ΣΑΒΒΑΤΟ  13-4-2024  ΩΡΑ  10:00  (Κ-16)

ΛΥΓΙΑΣ                                    ΑΟ ΛΥΓΙΑΣ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ

                                                  ΣΑΒΒΑΤΟ  13-4-2024  ΩΡΑ  10:30  (Κ-16)

ΕΜΙΛΕΩΝ                               ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΟΥ

ΡΗΓΑΝΑ                                  ΑΟ ΡΗΓΑΝΑ – ΑΤΛΑΝΤΕΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 2

                                                  ΣΑΒΒΑΤΟ  13-4-2024  ΩΡΑ  11:00  (Κ-16)

ΑΣΤΑΚΟΥ                                ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΣΤΑΚΟΥ – ΝΑΥΠ. ΑΣΤΕΡΑΣ

                                                  ΣΑΒΒΑΤΟ  13-4-2024  ΩΡΑ  12:15  (Κ-16)

ΛΥΓΙΑΣ                                    ΝΕΟΙ ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ – ΕΝΩΣΗ ΑΟΚ ΤΡΙΚΑΡΔΟΣ

ΑΤΛΑΝΤΩΝ                            ΑΤΛΑΝΤΕΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 1 – ΕΛΠΙΔΕΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 1

                                                  ΣΑΒΒΑΤΟ  13-4-2024  ΩΡΑ  17:00  (Κ-12)

ΑΙΤΩΛΙΚΟΥ                            ΑΡΗΣ ΑΙΤΩΛΙΚΟΥ – ΟΜΗΡΟΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ

ΑΣΤΑΚΟΥ                                ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΣΤΑΚΟΥ – ΕΝΩΣΗ ΑΟΚ ΤΡΙΚΑΡΔΟΣ

                                                  ΚΥΡΙΑΚΗ  14-4-2024  ΩΡΑ  10:00 (Κ-14)

ΛΥΓΙΑΣ                                    ΑΕ ΠΑΛΑΙΟΠΑΝΑΓΙΑΣ – ΑΟ ΛΥΓΙΑΣ

ΡΗΓΑΝΑ                                  ΕΛΠΙΔΕΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 1 – ΕΛΠΙΔΕΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 2

                                                  ΚΥΡΙΑΚΗ  14-4-2024  ΩΡΑ  10:30 (Κ-14)

Β.ΔΑΚ ΑΓΡΙΝΙΟΥ                   ΑΕ ΚΑΙΝΟΥΡΓΙΟΥ – ΑΕ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

                                                  ΚΥΡΙΑΚΗ  14-4-2024  11:00  (Κ-16)

ΚΑΤΟΧΗΣ                                ΟΜΗΡΟΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ

                                                  ΚΥΡΙΑΚΗ  14-4-2024  ΩΡΑ  11:30 (Κ-16)

ΧΑΛΚΙΟΠΟΥΛΩΝ                  ΑΟ ΙΝΑΧΟΣ ΒΑΛΤΟΥ – ΑΕ ΑΛΥΖΙΑΣ

                                                  ΚΥΡΙΑΚΗ  14-4-2024  ΩΡΑ  12:15  (Κ-14)

ΛΥΓΙΑΣ                                    ΝΑΥΠ. ΑΣΤΕΡΑΣ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ

ΡΗΓΑΝΑ                                  ΕΛΠΙΔΕΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 3 – ΑΕΚ ΑΓΙΟΥ ΚΩΝ/ΝΟΥ

ΑΜΦΙΛΟΧΙΑΣ                         ΝΕΟΣ ΑΜΦΙΛΟΧΟΣ – ΑΤΛΑΝΤΕΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 2

                                                  ΚΥΡΙΑΚΗ  14-4-2024  ΩΡΑ  15:00  (Κ-12)

ΕΛΠΙΔΩΝ                                ΕΛΠΙΔΕΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 1 – ΕΛΠΙΔΕΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 2

ΕΛΠΙΔΩΝ                                ΕΛΠΙΔΕΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 4 – ΕΛΠΙΔΕΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 3

                                                  ΚΥΡΙΑΚΗ  14-4-2024  ΩΡΑ  17:00  (Κ-12)

ΜΑΡΑΚΑΝΑ                            ΑΟ ΛΥΓΙΑΣ 2 – ΑΟ ΛΥΓΙΑΣ 1

ΖΑΧΑΡΑΚΗ                              ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 2018 – ΑΕ ΚΑΙΝΟΥΡΓΙΟΥ

ΑΜΦΙΛΟΧΙΑΣ                         ΝΕΟΣ ΑΜΦΙΛΟΧΟΣ – ΑΕ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ

ΡΗΓΑΝΑ                                  ΑΟ ΡΗΓΑΝΑ – ΑΡΑΚΥΝΘΟΣ ΜΑΤΑΡΑΓΚΑΣ

ΕΜΙΛΕΩΝ                               ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ – ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΘΕΡΜΟΥ

                                                  ΚΥΡΙΑΚΗ  14-4-2024  17:00  (Κ-16)

ΛΥΓΙΑΣ                                    ΝΕΟΙ ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ – ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΣΤΑΚΟΥ

————————————————

                                                  ΣΑΒΒΑΤΟ  20-4-2024  ΩΡΑ  10:30  (Κ-16)

ΚΑΤΟΧΗΣ                                ΟΜΗΡΟΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ – ΕΝΩΣΗ ΑΟΚ ΤΡΙΚΑΡΔΟΣ

Θ.ΠΑΣΣΙΟΠΟΥΛΟΣ               ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ – ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΣΤΑΚΟΥ

ΛΥΓΙΑΣ                                    ΑΟ ΛΥΓΙΑΣ – ΝΕΟΙ ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ

ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΟΥ                      ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΟΥ – ΑΤΛΑΝΤΕΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 1

ΕΜΙΛΕΩΝ                               ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ – ΕΛΠΙΔΕΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 2

ΡΗΓΑΝΑ                                  ΕΛΠΙΔΕΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 1 – ΑΟ ΡΗΓΑΝΑ

                                                  ΣΑΒΒΑΤΟ  20-4-2024  ΩΡΑ  13:00  (Κ-12)

Θ.ΠΑΣΣΙΟΠΟΥΛΟΣ               ΑΕ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ – ΑΡΗΣ ΑΙΤΩΛΙΚΟΥ

                                                  ΣΑΒΒΑΤΟ  20-4-2024  ΩΡΑ  17:00  (Κ-12)

ΑΣΤΑΚΟΥ                                ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΣΤΑΚΟΥ – ΝΕΟΣ ΑΜΦΙΛΟΧΟΣ

ΚΑΤΟΧΗΣ                                ΕΝΩΣΗ ΑΟΚ ΤΡΙΚΑΡΔΟΣ – ΟΜΗΡΟΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ

                                                  ΚΥΡΙΑΚΗ  21-4-2024  11:30  (Κ-16)

ΑΤΛΑΝΤΩΝ                            ΑΤΛΑΝΤΕΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 2 – ΑΟ ΙΝΑΧΟΣ ΒΑΛΤΟΥ

                                                  ΚΥΡΙΑΚΗ  21-4-2024  ΩΡΑ  15:00  (Κ-12)

ΕΛΠΙΔΩΝ                                ΕΛΠΙΔΕΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 3 – ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ

                                                  ΚΥΡΙΑΚΗ  21-4-2024  ΩΡΑ  16:30  (Κ-12)

ΜΑΡΑΚΑΝΑ                            ΑΟ ΛΥΓΙΑΣ 1 – ΑΕ ΚΑΙΝΟΥΡΓΙΟΥ

ΕΛΠΙΔΩΝ                                ΕΛΠΙΔΕΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 2 – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 2018

ΡΗΓΑΝΑ                                  ΑΟ ΡΗΓΑΝΑ – ΕΛΠΙΔΕΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 4

ΚΥΡΙΑΚΗ 21-4-2024 ΩΡΑ 17:00 (Κ-16)

ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ ΝΑΥΠ. ΑΣΤΕΡΑΣ – ΑΡΗΣ ΑΙΤΩΛΙΚΟΥ (ΧΩΡΙΣ ΤΗΝ ΧΡΗΣΗ ΕΞΕΔΡΩΝ)

                                                  ΚΥΡΙΑΚΗ  21-4-2024  ΩΡΑ  18:00  (Κ-12)

ΜΑΡΑΚΑΝΑ                            ΑΟ ΛΥΓΙΑΣ 2 – ΕΛΠΙΔΕΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 1

ΡΗΓΑΝΑ                                  ΑΡΑΚΥΝΘΟΣ ΜΑΤΑΡΑΓΚΑΣ – ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΘΕΡΜΟΥ

————————————————

                                                  ΣΑΒΒΑΤΟ  27-4-2024  ΩΡΑ  10:00  (Κ-16)

ΡΗΓΑΝΑ                                  ΑΟ ΡΗΓΑΝΑ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΟΥ

                                                  ΣΑΒΒΑΤΟ  27-4-2024  ΩΡΑ  12:15  (Κ-16)

ΚΑΝΔΗΛΑΣ                             ΑΕ ΑΛΥΖΙΑΣ – ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ

ΑΤΛΑΝΤΩΝ                            ΑΤΛΑΝΤΕΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 1 – ΕΛΠΙΔΕΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 2

ΡΗΓΑΝΑ                                  ΕΛΠΙΔΕΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 1 – ΑΤΛΑΝΤΕΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 2

                                                  ΣΑΒΒΑΤΟ  27-4-2024  ΩΡΑ  17:00  (Κ-12)

ΤΣΑΜΗ                                    ΑΕ ΚΑΙΝΟΥΡΓΙΟΥ – ΕΛΠΙΔΕΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 2

ΕΜΙΛΕΩΝ                               ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ – ΑΟ ΡΗΓΑΝΑ

ΘΕΡΜΟΥ                                 ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΘΕΡΜΟΥ – ΕΛΠΙΔΕΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 3

                                                  ΣΑΒΒΑΤΟ  27-4-2024  ΩΡΑ  17:00  (Κ-16)

ΑΣΤΑΚΟΥ                                ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΣΤΑΚΟΥ – ΝΑΥΠ. ΑΣΤΕΡΑΣ

                                                  ΚΥΡΙΑΚΗ  28-4-2024  ΩΡΑ  16:30  (Κ-12)

ΖΑΧΑΡΑΚΗ                              ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 2018 – ΑΟ ΛΥΓΙΑΣ 2

ΕΛΠΙΔΩΝ                                ΕΛΠΙΔΕΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 4 – ΑΡΑΚΥΝΘΟΣ ΜΑΤΑΡΑΓΚΑΣ

                                                  ΚΥΡΙΑΚΗ  28-4-2024  ΩΡΑ  18:00  (Κ-12)

ΕΛΠΙΔΩΝ                                ΕΛΠΙΔΕΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 1 – ΑΟ ΛΥΓΙΑΣ 1

                                                  ΚΥΡΙΑΚΗ  28-4-2024  ΩΡΑ  18:00  (Κ-14)

Β.ΔΑΚ ΑΓΡΙΝΙΟΥ                   ΑΕ ΚΑΙΝΟΥΡΓΙΟΥ – ΑΕ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

                                                  Μ.ΔΕΥΤΕΡΑ  29-4-2024  ΩΡΑ  17:00  (Κ-12)

ΑΜΦΙΛΟΧΙΑΣ                         ΝΕΟΣ ΑΜΦΙΛΟΧΟΣ – ΕΝΩΣΗ ΑΟΚ ΤΡΙΚΑΡΔΟΣ

ΚΑΤΟΧΗΣ                                ΟΜΗΡΟΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ – ΑΕ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ

ΑΙΤΩΛΙΚΟΥ                            ΑΡΗΣ ΑΙΤΩΛΙΚΟΥ – ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΣΤΑΚΟΥ

————————————————

Υπενθυμίζουμε στα γηπεδούχα σωματεία ότι βάσει του άρθρου 14 της προκήρυξης πρωταθλημάτων μας 2023-2024, του άρθρου 21 παρ. 3 εδ. Ιγ’ του Κ.Α.Π. και του Ν. 4479/2017, τα γηπεδούχα σωματεία είναι υποχρεωμένα να προβούν στην έκδοση των αδειών της διεξαγωγής των αγώνων από την Περιφέρεια.

                 Ο ΠΡΟΕΔΡΟΣ                                                                                     Ο ΓΕΝ. ΓΡΑΜΜΑΤΕΑΣ

        ΠΑΝ. ΠΑΠΑΧΡΗΣΤΟΣ                                                                                 ΑΘΑΝ. ΛΑΥΡΑΝΟΣ