Ι.Π. ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ  25-11-2022        Site:     www.epsaitol.gr              mail:   [email protected]

ΑΡΙΘ.ΠΡΩΤ.:   973                                    Τηλ.:    26310-28884                   FAX:     26310-25333

ΠΡΟΣ: Τα ποδοσφαιρικά σωματεία της δυνάμεώς μας

                                                                                                                 ΕΔΡΑ ΤΟΥΣ

                                                  Κύριε Πρόεδρε,

Σας γνωρίζουμε το πρόγραμμα αγώνων από  03 έως  04/12/2022.

                                                  ΣΑΒΒΑΤΟ  03-12-2022  ΩΡΑ  11:00 (Κ-16)

Θ.ΠΑΣΣΙΟΠΟΥΛΟΣ               ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ – ΝΑΥΠ. ΑΣΤΕΡΑΣ

ΛΥΓΙΑΣ                                    ΝΕΟΙ ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ – ΟΜΗΡΟΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ

ΕΛΠΙΔΩΝ                                ΕΛΠΙΔΕΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 2 – ΑΤΛΑΝΤΕΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ

                                                  ΣΑΒΒΑΤΟ  03-12-2022  ΩΡΑ  15:00

Λ. ΖΑΧΑΡΑΚΗΣ                       ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΟΚΙΜΙΟΥ – ΟΜΗΡΟΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ

ΚΑΤΟΧΗΣ                                ΕΝΩΣΗ ΑΟΚ ΤΡΙΚΑΡΔΟΣ – ΑΕ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

ΑΝΤΙΡΡΙΟΥ                             ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΝΤΙΡΡΙΟΥ – ΑΕ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ

ΟΧΘΙΩΝ                                   ΑΡΗΣ ΛΕΠΕΝΟΥΣ – ΑΜΒΡΑΚΙΚΟΣ ΛΟΥΤΡΟΥ

Θ.ΠΑΣΣΙΟΠΟΥΛΟΣ               ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ – ΑΡΗΣ ΑΙΤΩΛΙΚΟΥ

 ΚΑΡΑΠΑΠΠΑ                         ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ – ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΓΑΒΑΛΟΥΣ

ΣΑΡΔΙΝΙΩΝ                             ΑΡΩΜΑ ΒΑΡΕΤΑΔΑΣ – ΑΟ ΡΗΓΑΝΑ

ΚΑΝΔΗΛΑΣ                             ΑΕ ΑΛΥΖΙΑΣ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣΑΓΡΙΝΙΟΥ 2018

                                                  ΚΥΡΙΑΚΗ  04-12-2022  ΩΡΑ  11:00

ΠΑΠΑΔΑΤΩΝ                         ΑΟ ΖΕΥΓΑΡΑΚΙΟΥ – ΧΡ. ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΑΝΤΑΝΑΣΣΑΣ

ΣΤΑΝΟΥ                                  ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΣΤΑΝΟΥ – ΔΟΞΑ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟΥ

ΓΡΑΜΜΑΤΙΚΟΥΣ                  ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΓΡΑΜΜΑΤΙΚΟΥΣ – ΑΟ ΧΑΛΚΕΙΑΣ

                                                  ΚΥΡΙΑΚΗ  04-12-2022  ΩΡΑ  15:00

ΜΑΤΑΡΑΓΚΑΣ                        ΑΡΑΚΥΝΘΟΣ ΜΑΤΑΡΑΓΚΑΣ – ΠΑΟ ΚΑΛΥΒΙΩΝ

ΑΣΤΑΚΟΥ                                ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΣΤΑΚΟΥ – ΑΟ ΛΥΓΙΑΣ

ΑΓΙΟΥ ΚΩΝ/ΝΟΥ                  ΑΕΚ ΑΓΙΟΥ ΚΩΝ/ΝΟΥ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΑΜΑΡΟΥΛΑΣ

ΧΑΛΚΙΟΠΟΥΛΩΝ                  ΑΟ ΙΝΑΧΟΣ ΒΑΛΤΟΥ – ΔΑΦΝΗ ΜΕΓ. ΧΩΡΑΣ

ΣΚΟΥΤΕΡΑΣ                           ΑΟ ΣΚΟΥΤΕΡΑΣ – ΙΔΟΜΕΝΕΑΣ ΕΜΠΕΣΣΟΥ

ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΟΥ                      ΘΥΕΛΛΑ ΠΑΡΑΒΟΛΑΣ – ΑΧΕΛΩΟΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ

ΣΗΜΕΙΩΣΗ:                           Ο αγώνας ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΘΕΡΜΟΥ – ΝΕΟΣ ΑΜΦΙΛΟΧΟΣ (Κ-16) και ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΡΙΓΑΝΗΣ – ΑΟ ΕΛΑΙΟΦΥΤΟΥ (Γ’) δεν ορίζονται λόγω αναμονής απόφασης Γ.Γ.Α.

                 Ο ΠΡΟΕΔΡΟΣ                                                                                     Ο ΓΕΝ. ΓΡΑΜΜΑΤΕΑΣ

          ΠΑΝ. ΠΑΠΑΧΡΗΣΤΟΣ                                                                                 ΑΘΑΝ. ΛΑΥΡΑΝΟΣ